JLOF - Jennifer Lopez Forums / Message Board by JLo.net

JLOF - Jennifer Lopez Forums / Message Board by JLo.net (http://www.jlo.net/forums/index.php)
-   Sadece Türkçe Jennifer Lopez forumu (http://www.jlo.net/forums/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Jennifer Lopez TV'de (http://www.jlo.net/forums/showthread.php?t=5309)

te365d24h 03-31-2006 12:47 PM

Jennifer Lopez TV'de

Arkadaşlar bu bölümde Jennifer Lopez'in TV'de gösterilen filmlerini, konser görüntülerini ve kanallarda gösterilecek haberlerinin saatini ve tarihini buraya yazalım... Birbirimizle paylaşalım...

Şu an TGRT'te de J.Lo'nun Darısı Başıma/The Wedding Planner filmi gösteriliyor. Haberiniz olsun...

eviL M! 03-31-2006 01:03 PM

evet,Darısı başımayı izliorum...

*PeNeLoPe* 03-31-2006 02:05 PM

:) 'The Wedding Planner';Şimdiye Kadar İzlediğim En İyi Romantik-Komedi Filmlerinden Birisi...Sanırım En Az Otuz Kez İzlediğim;Her Defasında Daha Çok Keyif Aldığım Ve Jennifer'la Matthew Mchaughey'in Muhteşem Oyunculuklarını Sergiledikleri Muhteşem Bir Film...Bu Haberi Paylaştığın İçin Teşekkürler...:thup:

jlove 03-31-2006 02:40 PM

Matthew Mchaughey sevmem ama güzel filmdi :)

jlo_temple 03-31-2006 03:51 PM

gercektne cok rolamantik jlo super gozukuyo.saol

tudodogan 04-01-2006 07:58 AM

ya olamaz 30 defa filmi izledim ama: nasıl kaçırdım ya !!!!
ok. paylaşalım bundan sonra seve seve.... ;)

tudodogan 04-01-2006 07:59 AM

film cuma mı çıktı yoksa bugün mü çıkcak?

jlo_temple 04-01-2006 09:52 AM

Quote:

Originally Posted by tudodogan
film cuma mı çıktı yoksa bugün mü çıkcak?

hangi film:confused:

te365d24h 05-03-2006 09:50 AM

VAY KAYNANAM VAY
3 Mayıs Çarşamba 20:00'de

Yapımcılar Chris Bender ve JC Spink, senaryoyu ilk okuduklarında kesinlikle bu filmi yapmak istediklerine karar vermişler. Seksi yıldız Jennifer Lopez, başrolünü oynadığı "Vay Kaynanam Vay"da Charlotte karakteriyle hayatını kabusa çeviren kaynana Viola'ya karşı mücadele veriyor.

Uzun yıllar boyunca Bay Doğru'yu arayan Charlotte 'Charlie' Cantilini (Jennifer Lopez) sonunda hayallerinin erkeğine rastladığını düşünmektedir. Kevin Fields (Michael Vartan) gerçekten mükemmel bir erkektir... Ta ki annesi Viola (Jane Fonda) ile tanışıncaya dek... Viola bütün genç kadınların korkulu rüyası olabilecek bir kayınvalide adayıdır. Ulusal bir TV kanalındaki işini henüz kaybetmiştir ve elindeki tek varlığı olan oğlunu da tıpkı işi gibi kaybedeceğini düşünmektedir.

Viola kendisi ve oğlu için tehlike oluşturduğunu düşündüğü gelin adayına dünyanın görüp görebileceği en kötü kayınvalide olmayı kafasına koymuştur. Viola'nın uzun yıllardır asistanlığını yapan Ruby (Wanda Sykes) bu delice işte yine ona yardımcı olacaktır. Charlie bu konuda savaşmaya karar verir fakat hiçbir savaş iki kadın arasındaki savaş kadar yırtıcı ve korkunç olamaz.

Oyuncular:
Jennifer Lopez
Jane Fonda
Michael Vartan
Wanda Sykes
Adam Scott

Yönetmen:
Robert Luketic
Senaryo:
Anya Kochoff
Müzik:
David Newman

Kaynak: http://atv.com.tr/prog,vay_kaynanam_vay,5269.html

Bu filmi kaçırmayın!..

Rashit 05-03-2006 10:53 AM

7 defa dvd de 2 defa sinemada 1 kere de atvde izlemiştim.yarın sınavım var:(
zaten repliklerini bile ezberlemiştim artık...

fly86 05-03-2006 12:54 PM

yuhhh.o adar manyak mısınz j.lo ya daha doğrusu hasta mısınz

tudodogan 05-03-2006 01:06 PM

ben maçı izlicam
bu maç kaçmaz ya
daha önce sinemada izledim, sonra tv de sonra da cd de şimdi tekrar veriyorlar zaten cd var bende ...

Rashit 05-03-2006 01:23 PM

Quote:

Originally Posted by fly86
yuhhh.o adar manyak mısınz j.lo ya daha doğrusu hasta mısınz

ben hergün okuldan gelince evdeki jennifer dvdlerinden birini izliyorum hemen hemen her gün.mesela pazartesi enuogh ı dün de maid in manhattan ı izledim.sınavlarım var o yuzden bi daha ancak cuma izleyebilirim.the reel me yi izlemeyi düşünüyorum cuma günü...
yani hastasıyım.hergün hiç sıkılmadan izlerim

jloloverberna 05-03-2006 02:25 PM

şuu an izliyorm dmn annem yynıma glp yine mi bnu izliyosnn sçmalama ddi lol annm gerçktn hoşlanmıo jenniferdan

eviL M! 05-03-2006 02:51 PM

vay kaynanam vay atv'de oynuyor.

All times are GMT -4. The time now is 06:28 PM.