JLOF - Jennifer Lopez Forums / Message Board by JLo.net

Welcome to the Jennifer Lopez Forums / Message Board by JLo.net forums!

You are currently viewing our boards as a guest which gives you limited access to view most discussions, articles, and access to our other features. By joining our free community you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, access to the Media Center forums after your first few posts, the ability to earn 'points' and spend them, and access to many other special features and benefits! Registration is fast, simple, and free so join #1 largest Jennifer Lopez community today!

If you have any problems with the registration process or your account login, please contact support and we'll get back to you.

Go Back   JLOF - Jennifer Lopez Forums / Message Board by JLo.net > Jennifer Lopez > Global Jennifer Lopez > Sadece Türkçe Jennifer Lopez forumu
Blogs Rules/FAQs Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools
Old 08-16-2008, 12:11 PM   #16
f_e_e_l
JDJ (J.Lo Love)

f_e_e_l's Avatar

Female

Bank: 33.67
Total Points: 8,967.66
Donate
ben burayı terk edelim mi dedim hayır.orası türkiyeye özgü olacak ama bu dünyaya açık elbetteki burayı aksatmayız.burası bambaşka
Old 08-17-2008, 12:56 PM   #17
lopezdelisi
jlo For, dead,

lopezdelisi's Avatar

Female

Bank: 0.00
Total Points: 11,250.26
Donate
sen ac su sıteyı elımden gelenı yaparım

lopezdelisi is offline   Reply With Quote
Old 08-18-2008, 04:00 AM   #18
eviL M!
Jen's Baby Boy

eviL M!'s Avatar

Male

Bank: 16,669.31
Total Points: 87,649.14
Donate

Quote:
Originally Posted by f_e_e_l View Post
yakın ve kısa zamanda açıklancaktır.ve sen ebru bana olan garezin her neden bilmiyorum ama çokta tınsın.beni seda ve seda gibilerle karıştırdığına pişman olacaksın.ki şöyle bir durumda war.ben jeni bu kdar çok sevmeseydim bazı şeyleri yapmazdım.hanginiz site açmak istedi onun için???
madem o kadr çok seviyordunuz neden bir türk fan forumu yok.
birde diyorsunuz ki jennifer neden türkiyeye gelmiyor çünkü tam olarak hayranlarının sayısını bilmiyor.bende bunu ona göstertmek getirtmek istiyorum.ki başaracağım
herhalde konser nasıl organize edilir hiç haberin yok. Jennifer'ın Türk fan forumu olsa bile,oraya hergün 100000 kişi yazıp bi şeyler gönderse bile bu hiçbişey değiştirmez,hiçbişey. Tamamen konser masraflarını hangi sponsor karşılacak,konser alanının alt yapısı uygun mu,ve ulaşım nasıl sağlanacak (hem sanatçının,hem de onun ekibinin) ama en önemlisi,yapılan masraflar karşılanabilecek mi ve eğer karşılanacaksa sanatçı ve ekibi bundan nasıl bir pay alacak onunla alakalı konser organize etmek... Jennifer'ın kaç türk hayranı var ona göre konser olacak zihniyeti yanlış. Sonuçta o forumu açsan bile sen,orda 15 kişiden fazla olmayacak Kİ ayrıca her Jennifer'ı sevenin forum açmasına,site yapmasına gerek yok. Açsa da zaten bir şey değiştirmeyecek bu çünkü şöyle bir gerçek var Jennifer'ı seven ve internete giren bizim gibi hayranların sayısı 15'den fazla değil. Türk forumu açılsa bile aynı insanların sürekli mesaj gönderdiği kısır bir döngü olur,anlatabildim mi?

Dediklerimi yanlış anlama ama,bunlar gerçek. Jennifer ASLA Türkiye'de konser vermeyecek. Tıpkı dünya'nın en çok konser veren,turlayan sanatçısı Madonna'nın Türkiye'ye gelmeceği gibi. Bu tamamen sponsorlar ve konser alanı ve ona uygun altyapının hazırlanması ile ilgili.
Old 08-19-2008, 11:43 AM   #19
jlove
Platinum Fan

Female

Total Points: 36,457.18
Donate
Quote:
f_e_e_l´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yakın ve kısa zamanda açıklancaktır.ve sen ebru bana olan garezin her neden bilmiyorum ama çokta tınsın.beni seda ve seda gibilerle karıştırdığına pişman olacaksın.ki şöyle bir durumda war.ben jeni bu kdar çok sevmeseydim bazı şeyleri yapmazdım.hanginiz site açmak istedi onun için???
madem o kadr çok seviyordunuz neden bir türk fan forumu yok.
birde diyorsunuz ki jennifer neden türkiyeye gelmiyor çünkü tam olarak hayranlarının sayısını bilmiyor.bende bunu ona göstertmek getirtmek istiyorum.ki başaracağım
çok konuştun açta görelim hadii

bende aishwaryarai forumu açacağım.. yarış :P
jlove is offline   Reply With Quote
Old 08-19-2008, 12:32 PM   #20
lopezdelisi
jlo For, dead,

lopezdelisi's Avatar

Female

Donate
hop fazla gıtmeyın kızn ustune bıraz anlayıs hayalerıne saygı gosterılsın lutfen destek olcanıza kostek olmayın lutfen kucuk dusrucu laflar etmeyın rıca edıyorum

Old 08-19-2008, 12:59 PM   #21
supernova
Gold Fan

supernova's Avatar

Total Points: 5,631.17
Donate
Quote:
Originally Posted by eviL M! View Post
herhalde konser nasıl organize edilir hiç haberin yok. Jennifer'ın Türk fan forumu olsa bile,oraya hergün 100000 kişi yazıp bi şeyler gönderse bile bu hiçbişey değiştirmez,hiçbişey. Tamamen konser masraflarını hangi sponsor karşılacak,konser alanının alt yapısı uygun mu,ve ulaşım nasıl sağlanacak (hem sanatçının,hem de onun ekibinin) ama en önemlisi,yapılan masraflar karşılanabilecek mi ve eğer karşılanacaksa sanatçı ve ekibi bundan nasıl bir pay alacak onunla alakalı konser organize etmek... Jennifer'ın kaç türk hayranı var ona göre konser olacak zihniyeti yanlış. Sonuçta o forumu açsan bile sen,orda 15 kişiden fazla olmayacak Kİ ayrıca her Jennifer'ı sevenin forum açmasına,site yapmasına gerek yok. Açsa da zaten bir şey değiştirmeyecek bu çünkü şöyle bir gerçek var Jennifer'ı seven ve internete giren bizim gibi hayranların sayısı 15'den fazla değil. Türk forumu açılsa bile aynı insanların sürekli mesaj gönderdiği kısır bir döngü olur,anlatabildim mi?

Dediklerimi yanlış anlama ama,bunlar gerçek. Jennifer ASLA Türkiye'de konser vermeyecek. Tıpkı dünya'nın en çok konser veren,turlayan sanatçısı Madonna'nın Türkiye'ye gelmeceği gibi. Bu tamamen sponsorlar ve konser alanı ve ona uygun altyapının hazırlanması ile ilgili.
Malesef aynı şeyleri düşünüyorm.Bu altyapıyla bu organizasyonla hayatta gelmez Jennifer.Kşke yapcak bişey olsaydı
supernova is offline   Reply With Quote
Old 08-19-2008, 03:53 PM   #22
f_e_e_l
JDJ (J.Lo Love)

f_e_e_l's Avatar

Female

Donate
evil denen insan ilk sana söyleyeyim ki
sanatçılar ilk önce konser verecekleri yerlere giderken hayranların sayısına bakıyor oda şu yüzden kaç kişi gelecek konsere kaç kişilik için gelicem.(zaten ünlü birisi geldikten sonra sponsorlar kendiliğinden çözülür.)doğru türkiyeye asla gelmez.jen çünkü artık hayranları diye bişi kalmadı hayranları kendi içlerinde umudunu yitirdikten sonra o napsın.ayrıca madonnanın gelmeme sebebini bilmiyorsun sanırım yada türkiyenin şu zmanlardaki durumunu(tarihle vatanınla ilgilen ki düşün)ben olsaydım böyle bir durumdaki ülkeye gitmezdim can sağlığı wr herşeyden önce.ve aynı kişilerde olsa orası bir forum her açılan bir forumun emeği wardr.emeğe saygı göstermek wardır.türk insanından türkiyeden bu yüzden nefret ediyorum.nerede o eski türkler.egoist olmayanlar daima birbirlerin arkasında destek olanlar.ama şimdi nasıl herkes kendini kurtarsın.kendisine olsun.ne güzel dimi.ölseniz doktorlar olmasa nede olsa egoist doktorlarda niye baksın ki.niye iyileştirsin ki nede olsa egoist kendisinden başkasını düşnmez.bilimadamları neden yeni şeyler bulsunlar ki yada bulduklarında neden yaysınlarki kendileri yararlanırlar sonrasını düşünmezler.egoistlik ne kdar güzel bişi dimi? alın size örnek.

ayrıca her jennifer lopez hayranı olan zaten site açamaz.site öyle ha diyince açılmıyor.ki keşke açsa ne güzel olurdu.

afedersiniz ama bi söz wardır hani'sidik yarıştırmak'
neyi yarıştıyoruz acaba?

HİÇKİMSE FORUMUMA GELMESE BİLE BEN KENDİM YETERİM
Old 08-19-2008, 03:58 PM   #23
lopezdelisi
jlo For, dead,

lopezdelisi's Avatar

Female

Donate
heyt be kocum nese arkadaslar konu kapansın gergınlıge gerek yok ıstedıgımız sadece saygı gzl soz soyleyıp yuregı hos tuttmaktır tamam gercek olabılır ama yınede emegıne saglık yerıne allah ne verdıyse gıdıyonuz keske her jlo fanı duygnun yaptıgını yapabılse ama..........

Old 08-20-2008, 08:33 AM   #24
jlove
Platinum Fan

Female

Donate
ya salk salk konuşma ben kim önce açacak demek istedim..
ben domainimi aldım bileee... sana kolay gelsin.. açınca haber et bi uğrarız
Old 08-22-2008, 04:40 PM   #25
lopezdelisi
jlo For, dead,

lopezdelisi's Avatar

Female

Donate
ya uztmayın artık yeter be agda bıle bukdar uzamıyo kapatın artık pıskopata baglamyın benı

Old 08-27-2008, 12:33 PM   #26
f_e_e_l
JDJ (J.Lo Love)

f_e_e_l's Avatar

Female

Donate
jenniferlynnlopez. net
Old 08-29-2008, 12:39 PM   #27
jlove
Platinum Fan

Female

Donate
tebrikler!

Last edited by jlove : 08-30-2008 at 01:07 AM.
Old 08-30-2008, 01:09 AM   #28
jlove
Platinum Fan

Female

Donate
ama yayımlamadan once içeriği renklendirseydiin adaha akılda kalıcı olurdu
Old 08-30-2008, 05:30 PM   #29
f_e_e_l
JDJ (J.Lo Love)

f_e_e_l's Avatar

Female

Donate
gözlerini açıp iyice görsen iyi olacak tema multicolor
madem site açacaksn bunlarıda bilmen gerekir
istediğin renkde olabiliyor site
Old 09-07-2008, 10:33 AM   #30
lopezdelisi
jlo For, dead,

lopezdelisi's Avatar

Female

Donate
sız hala bu konyumu tartısıyonuz cok akıllısnız ya hadı gostersenıze akıl akıldan ustunlugnuzu bu konuyu kapatıp tatlıya baglayarak gosterebılırsınız mesela

Sponsored Links
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules